KONST / Litografier / Litografier 17537183
nr 1753 7183
Litografier
2 st, kolorerade, efter William Henry Margetson, yttermått inklusive ram: . Diameter: 61 cm. Ej signerad
Kondition: skadad ram
Utrop:
800 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 19 januari 2026
kl 19:17:15
700 kr
800 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.300 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor